top of page

Ceník

Platný od 1. 10. 2023

Úvodní konzultace

 

Seznámíme se, ujasníme si vaše potřeby, očekávání, cíle a formu naší spolupráce.

 

1000 Kč/60min

Systematická celostní individuální terapie

 

1500 Kč/90min

Základní psychologická konzultace

1200 Kč/60min

Ochrana osobních údajů

Veškeré mnou evidované informace se řídí zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a GDPR (Nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679).

Zpracovávám kontaktní údaje klientů v následujícím rozsahu: jméno, e-mail a telefonní číslo, a to pouze za účelem poskytování služeb dle uzavřeného kontraktu.

 

Při konzultacích si píšu poznámky, které slouží pro mou profesionální přípravu a kvalitní vedení konzultací. Všechny získané informace považuji za přísně důvěrné a nezpřístupňuji je žádné třetí osobě.

 
Pro zvýšení kvality mých odborných služeb je moje práce pravidelně supervidována. V supervizi si vyhrazuji právo diskutovat průběh terapie, klient zůstává vždy anonymní.

Konzultační doba

pondělí – pátek 

od 9 do 16 hodin

Podmínky spolupráce

Své služby nabízím pouze dospělým klientům. Psychoterapii poskytuji mimo oblast zdravotnictví.

Platba je u mě možná pouze platební kartou,  případně QR kódem nebo převodem na účet. V rámci programu Péče o duševní zdraví lze čerpat příspěvek na psychoterapii od většiny zdravotních pojišťoven.

Na úvodní setkání se prosím objednávejte pouze e-mailem. Většinu času konzultuji, proto s klienty preferuji komunikaci přes SMS, WhatsApp nebo e-mail. Kontakty naleznete ZDE.

 

Pokud se nemůžete dostavit na dohodnutou konzultaci, prosím kontaktujte mě minimálně dva dny předem, ať mohu včas nabídnout uvolněný termín jinému klientovi. Při pozdějším omluvení/neomluvení budu požadovat uhrazení 1000 Kč za zrušenou konzultaci.

bottom of page